Наші партнери

 

Retsch.png

Обладнання, виробництва німецької фірми RETSCH GmbH вже понад 100 років відоме у всьому світі, як символ чудової лабораторної техніки для пробопідготовки та визначення розмірів частинок твердих тіл.

Обладнання фірми RETSCH GmbH забезпечує прості, швидкі, відтворювані, точні результати та легко справляється з такими завданнями, як:

 • Попереднє дроблення;
 • Грубе, тонке та надтонке подрібнення будь-якого матеріалу;
 • Підготовка (пресування) пігулок для РФА;
 • Представницький відбір та розподіл проб;
 • Визначення гранулометричного складу проб;
 • Визначення тонкощі розмелювання проб;
 Logo_RetschTechnology.jpgКомпанія Retsch Technology утворена у 1998, як дочірня компанія від компанії RETSCH. Дана компанія додала до традиційної лінійки приладів для пробопідготовки прилади для характеристики сухих речовин - оптичний аналіз частинок. У 2000 році дочірня компанія відокремилася і стала незалежною компанією. Retsch Technology знаходиться в місті Хаан недалеко від Дюссельдорфа, а також Retsch належить групі компаній VERDER. Перебуваючи у тісній взаємодії з компаніями Jenoptik та Horiba, Retsch Technology пропонує високоякісне оптичне обладнання для визначення форми та розмірів частинок.

logo_cem.jpg
Корпорація СЕМ - приватна компанія, створена у 1978 році. Центральний офіс розташований у місті Матх'юс (штат Північна Кароліна, США).
Корпорація СЕМ - лідируючий світовий виробник мікрохвильового обладнання для:

 • Аналітичної хімії (мікрохвильове кислотне розкладання (мінералізація), екстракція, прискорена фільтрація);
 • Контроль якості у виробництві (експрес-аналіз білка, жиру, вологи, мікрохвильові печі для озоління та сушіння);
 • Хімічного синтезу (ручні та автоматичні модулі для різних видів хімічного синтезу ліків, полімерів, агрохімічних та нафтохімічних досліджень);
 • Біосинтеза (перший та єдиний у світі автоматичний синтез пептидів, синтез протеоміки, гідроліз протеїну, ферментне розкладання).
 • Корпорація СЕМ має права на більш ніж 300 патентів, що застосовуються в мікрохвильових технологіях, а також є володарем престижної нагороди R&D 100 Award, що присуджується за розробку, відкриття та впровадження високих технологій.
Gerhardt-Logo.png

Компанія C.Gerhardt була заснована в 1846 р. в Бонні під назвою "Marquardt's Lager chemischer Utensilien" і є однією з найстаріших у світі компаній, що працюють в галузі виробництва лабораторного обладнання. Фірма C. Gerhardt надає першорядне значення орієнтації на споживача. Відділ досліджень та розробок постійно вивчає вимоги ринку, що веде до створення все більш досконалих та зручних у користуванні приладів. На передньому плані є розробка системи ультрасучасного електронного управління та відповідного програмного забезпечення. Крім того, запровадження маркування РЄ привнесло найвищі вимоги до безпеки обладнання. На кожному етапі діяльності компанії - від розробки до доставки продукції здійснюється контроль якості. З листопада 1995 року компанія C.Gerhardt сертифікована за DIN ISO 9001.

Carbolite gero.png

CARBOLITE GERO - це провідний виробник високотемпературних печей та термошаф з робочою температурою від 30°С до 3000°С та акцентом на використанні вакууму та модифікованої атмосфери. З більш ніж 100-річним досвідом у галузі теплотехніки наша продукція використовується у дослідницьких лабораторіях, пілотних фабриках та виробничих майданчиках у всьому світі.

 

ELTRA.png

 ELTRA - всесвітньо відома німецька компанія, яка виробляє аналізатори спалювання (елементні аналізатори) для швидкого та точного визначення вуглецю, сірки, водню, азоту, кисню. Найвищі аналітичні характеристики приладів, їх надійність та зручність у повсякденній роботі, швидке та якісне сервісне обслуговування, методична підтримка користувачів та регулярні навчальні курси - ось основні відмінні риси аналізаторів спалювання виробництва компанії ELTRA.

QATM.jpg

ATM Qness GmbH - QNESS & ATM стали QATM. Провідні компанії-виробники обладнання для матеріалознавства, металографії та виміру твердості об'єдналися в одне підприємство. Що б Вам не знадобилося для контролю якості та аналізу матеріалів, QATM має все: будучи виробником високоякісних машин для матеріалознавства (металографії) та вимірювання твердості (твердомірів), ми пропонуємо найбільш комплексне рішення для Ваших потреб. Ми постачаємо не лише широкий асортимент інструментів, але також аксесуари, витратні матеріали, комплектні лабораторії та спеціалізовані рішення під завдання Замовника. Якість насправді є частиною назви QATM! Наші інноваційні відрізні верстати, преси для гарячого запресування, шліфувально-полірувальні машини, пристрої для електролітичного полірування та травлення та ін. Відділи досліджень та розробок апаратного та програмного забезпечення працюють у тісній співпраці з нашими Замовниками, щоб забезпечити постійну оптимізацію наших продуктів. QATM сертифікований відповідно до EN ISO 9001:2015, щоб наші внутрішні процедури створення концепцій та розробок, закупівель, продажів та обслуговування були ефективними та відповідали нашим високим стандартам.

Logo_Arun.png

ARUN TECHNOLOGY - протягом 25 років є лідером із виробництва іскрових оптико-емісійних спектрометрів на основі CCD детекторів для експрес-аналізу металів та сплавів. У 1980-х роках компанією ARUN Technology був випущений перший у світі портативний аналізатор металів на основі CCD-технологій, це призвело компанію в лідери на ринку портативних і настільних спектрометрів для аналізу металів, що швидко зростає. У 1990-х роках портативні аналізатори металів - MetalScan 1625 та MetalScan 1650 зарекомендували себе як промисловий стандарт для «дуги у повітрі» класу ідентифікації або позитивної ідентифікації матеріалу. На початку 1990-х був розроблений настільний блок MetalScan 2000 з високою точністю іскрового джерела і швидко завоював визнання у ливарному виробництві, за ним з 1999 року була серія настільних спектрометрів MetalScan M2500. З 2006 року під керівництвом MetalScan Limited були представлені нові настільні моделі PolySpek та PolySpek Junior, а також серії портативних та мобільних моделей Assort та Ascert.ARUN Technology - приватна, незалежна компанія, що займається проектуванням, розробкою та виробництвом спектрометрів оптичного випромінювання для аналізу металів. Постійні та всебічні інвестиції в дослідження та розробки гарантують високий рівень якості аналізаторів виробництва ARUN Technology. А тісні зв'язки з промисловими підприємствами, дослідницькими центрами та організаціями торгівлі забезпечують застосування відповідних технологій на найвищому рівні.

Logo_MalvernPanalytical.png Фирма Malvern Panalytical - провідний світовий виробник приладів та програмного забезпечення рентгенівської дифрактометрії та рентгенівської флуоресцентної спектрометрії з більш ніж півстолітнім досвідом роботи в даній галузі. Фірма здійснює близько 50 відсотків продажів світового обсягу ринку рентгенівської аналітичної техніки.

Основні сфери застосування:

 • Сертифікація кінцевої продукції підприємств
 • Вхідний аналітичний контроль сировинних матеріалів
 • Технологічний контроль виробничих процесів
 • Наукові дослідження, матеріалознавство
microfluidicscorp_logo.gif

 Микрофлюидикс (США) світовий лідер у виробництві гомогенізаторів високого тиску. Мікрофлюїдікс пропонує широкий спектр фармацевтичного обладнання для створення наноемульсій та наносуспензій. Будь-яка модель гомогенізаторів мікрофлюїдікс може бути масштабована від лабораторної до виробничої моделі.

logo.png

Particle_Measuring_Systems (PMS) Філософія американської компанії Particle Measuring Systems полягає у тому, щоб бути лідером у галузі моніторингу забруднення твердими частинками шляхом підвищення ефективності роботи в чистих приміщеннях за рахунок застосування передових технологій, якості та сервісу. Компанія Particle Measuring Systems є найбільшим виробником лічильників частинок у світі. Як ми цього досягли? Ми просто винайшли лазерні лічильники частинок, лічильники частинок, які забезпечують точні дані та результати моніторингу чистих приміщень.

Новини

Вібраційний кульовий млин MM 400 Retsch Компанія МАКРОЛАБ ЛТД запрошує Вас відвідати наш стенд на ХІ Міжнародній виставці LABComplEX. аналітика. лабораторія. Біотехнології. HI-TECH. 17-19 жовтня 2018 року Місце проведення: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», стенд B-11 вул. Салютна, 2Б, м. Київ, Україна
Новий аналізатор розміру частинок Mastersizer 3000+

Наш адрес

ООО "МАКРОЛАБ ЛТД "
тел.  +38-044-258-34-01
факс +38-044-258-34-02
моб.  +38-050-386-57-70       
         +38-067-537-32-57
e-mail: info@macrolab.com.ua
           www.macrolab.com.ua 

 
 
головна | каталог | сервіс | новини | про компанію | наші партнери | контакти
© 2007 Macrolab. Development by Freesia 2007.