Новини

18.10.2022

Компанія Макролаб ЛТД, провідний постачальник систем для пробопідготовки та аналітичного обладнання, рада представити нову автоматизовану систему мікрохвильового розкладання BLADETM. Нова мікрохвильова система прискореної кислотної мінералізації BLADE - це найновіша революційна система мінералізації, яка автоматично завантажує та вивантажує кожен зразок у мікрохвильову камеру та з неї. Система забезпечує як звукову, так і візуальну індикацію завершення процесу кислотної мінералізації. Система BLADE здатна проводити кислотну мінералізацію будь якого зразка всього за кілька хвилин, забезпечуючи високу продуктивність, необхідну для сучасних лабораторій. Тільки нова система BLADE може забезпечити такий рівень автоматизації, який дозволяє працівникам лабораторії виконувати інші завдання під час роботи системи BLADE .
 Нова мікрохвильова система прискореної кислотної мінералізації BLADE - це єдина система мінералізації, яка безпосередньо вимірює, контролює та документує температуру та тиск КОЖНОГО окремого зразка. Усі умови мінералізації записуються в електронному вигляді, і їх можна легко отримати для аудиту чи перевірки. Якщо Вам потрібно відповідати вимогам 21 CFR Part 11, просто виберіть режим CFR. Цей потужний пакет програмного забезпечення дозволяє лабораторіям призначати доступ на рівні користувача, а також контрольні журнали, паролі, електронні підписи та всі інші вимоги CFR Part 11 Subparts AC. Нова мікрохвильова система BLADE забезпечує неперевершений рівень гарантії якості для мінералізації будь-яких проб.

Новини

Новий планетарний кульовий млин PM 300
Вібраційний кульовий млин MM 400 Retsch
Компанія Макролаб ЛТД пропонує нову революційну систему прискореного мікрохвильового розкладання (кислотної мінералізації) BLADE™

Наш адрес

ООО "МАКРОЛАБ ЛТД "
тел.  +38-044-258-34-01
факс +38-044-258-34-02
моб.  +38-050-386-57-70       
         +38-067-537-32-57
e-mail: info@macrolab.com.ua
           www.macrolab.com.ua 

 
 
головна | каталог | сервіс | новини | про компанію | наші партнери | контакти
© 2007 Macrolab. Development by Freesia 2007.